Anticeliulitinis masažas - LPG Express procedūra

Anticeliulitinis masažas – greita ir efektyvi LPG procedūra

Anticeliulitinis masažas – LPG Express procedūra – skirta sustangrinti odą probleminėse kūno vietose – šlaunų, sėdmenų, pilvo, nugaros, šonų. Ši LPG procedūra atliekama naudojant modernų LPG M6 Alliance aparatą, užtikrinantį efektyvius rezultatus jau po pirmos procedūros.

Esate nepatenkinti kažkurios savo kūno vietos odos būkle? Celiulitas tampa vis labiau pastebimas? Tuomet išmėginti BodyLines LT – lieknėjimo studijoje Klaipėdoje atliekamą anticeliulitinį masažą – LPG Express procedūrą. Šio endermologinio LPG masažo, skirto probleminei kūno vietai patobulinti, veiksmingumas įrodytas moksliškai: vos per 12 sesijų iki 5.2 cm sumažėjusi juosmens apimtis, 67% mažiau celiulito. Svarbiausia, kad tokiais rezultatais galite džiaugtis ir jūs, pasirinkę šią LPG procedūrą.

LPG procedūra įveiksianti celiulitą

LPG procedūra – vienintelė išsamiai atliktai tyrimais patvirtinta technologija, kuri be jokio šalutinio poveikio ar skausmo, natūraliai aktyvina odoje miegančias riebalines ląsteles ir skatiną sustojusį riebalų deginimo procesą. Anticeliulitinis masažas – LPG Express procedūra jums padės greitai ir efektyviai sustangrinti norimos kūno vietos odą. Be to, šios LPG procedūros metu ne tik mažinimas celiulitas ar stangrinama oda, bet ir skaidomi riebalai, skatinimas limfos nutekėjimas bei mažinamos apimtys. Tikriausiai dažnas iš mūsų yra pagalvojęs, kad būtų puiku bent šiek tiek pakoreguoti kūno linijas – sumažinti šlaunų ar sėdmenų apimtis, džiaugtis lygia, stangria nugaros, šonų ar pilvo oda. Jei esate apie tai pagalvoję, tuomet pats metas imtis veiksmų, kuriuos įgyvendinti padės anticeliulitinis masažas – LPG Express procedūra.

Anticeliulitinis masažas moderniu LPG aparatu

Anticeliulitinis masažas – LPG Express procedūra atliekama moderniu, lieknėjimo technologijų pasaulyje pripažintu LPG M6 Alliance aparatu. Svarbu pažymėti, kad šio LPG aparato technologija sukurta ir ištobulinta Prancūzijoje, teigiamai įvertinta 145 mokslinių tyrimų. Procedūrų metu, LPG M6 Alliance aparato pagalba, natūraliu būdu šalinami nereikalingi kūno riebalai, lyginamas celiulitas, aktyvinamas endogeninis kolagenas, elastinas, hialurono rūgštis ir taip tvirtinama kūno bei veido oda. Patikėjus savo problemines kūno vietas šiam LPG aparatui, nusivilti tikrai neteks. Jau po kelių procedūrų pamiršite ryškius celiulito pėdsakus ant savo kūno, o tai įkvėps daugiau pasitikėjimo savimi.

Kaip atliekamas anticeliulitinis masažas?

Anticeliulitinis masažas – LPG Express procedūra, kaip jau minėjome, atliekama pasitelkus į pagalbą LPG M6 Alliance aparatą. Pasirinkta kūno vieta, kurios išvaizda nesate patenkinti, su šiuo LPG aparatu bus švelniai bei veiksmingai išmasažuota.

Kodėl verta rinktis LPG Express procedūrą?

Anticeliulitinis masažas – LPG Express procedūra yra visikai natūrali, ją atliekant nenaudojami jokie cheminiai produktai. Tai 100% saugi procedūra. Be to, po šios procedūros jūs tikrai nepajusite jokių šalutinių efektų, o greiti ir akivaizdūs rezultatai džiugins dar ilgai.

Ar atliekant šią LPG procedūrą reikalingas specialus kostiumas?

Tikrai taip. Prieš anticeliulitinio masažo procedūrą turėsite apsivilkti kostiumą, pagamintą iš elastingo audinio, kuris užtikrins, kad procedūros metu nejaustumėte jokio diskomforto.

Ar anticeliulitinis masažas skausminga procedūra?

Anticeliulitinis masažas atliekamas LPG aparatu yra visiškai neskausmingas. Kai kurios anticeliulitinės procedūros, atliekamos naudojant kitus prietaisus, iš tiesų, gali sukelti nemalonius pojūčius. Tačiau pasirinkus šią LPG procedūrą dėl skausmo tikrai nederėtų jaudintis.

Kiek trunka ši procedūra?

Ne veltui tai – LPG Express procedūra. O tai reiškia, kad probleminėmis jūsų kūno vietomis bus pasirūpinta vos per 20 min. Tai puiki alternatyva tiems, kas neturi galimybės skirti daugiau laiko apsilankymams masažų kabinetuose.

Kas teikia profesionalias anticeliulitinio masažo paslaugas?

BodyLines LT – lieknėjimo studijoje Klaipėdoje anticeliulitinį masažą – LPG Express procedūrą jums atliks sertifikuota, savo srities specialistė. Čia visos procedūros yra atliekamos su originaliais gamintojo kostiumais bei kosmetika, o naudojami tik naujausi ir sertifikuoti aparatai. Tad aukščiausia kokybė – garantuota.

Kokia šios LPG procedūros kaina?

BodyLines LT – lieknėjimo studijoje Klaipėdoje už vieną LPG Express procedūrą, skirtą jūsų pasirinktai kūno vietai patobulinti, sumokėsite 20 eurų.

paslaugos bg

Kaina

Procedūros kaina 20 Eur.

service 7

Mūsų Adresas

Kuosų 16-93, Kaipėda

service 9

Telefono nr.

+370 600 00016

service 8

El. paštas

info@bodylines.lt

REZERVUOKITE

Savo Apsilankymą