Limfodrenažinis masažas - Roll Shaper

Limfodrenažinis masažas – sveikam ir dailiam kūnui

Limfodrenažinis masažas – ROLL Shaper, atliekamas Roll Shape Touch aparatu, yra itin veiksmingas bei naudingas ne tik jūsų kūnui, bet ir bendrai organizmo savijautai. Šis masažas atlieka generalinį viso organizmo valymą – suaktyvina kraujotaką, skatina skysčių pasišalinimą.
Be ypatingos naudos sveikatai, limfodrenažinis masažas ir efektyviai naikina celiulitą bei mažina kūno apimtis.

Limfodrenžinio masažo efektyvumas, dailinant kūno linijas, yra įrodytas moksliškai. Klinikiniai tyrimai buvo atlikti 2008 m. Nzoz maxmed klinikoje, Konin mieste, Lenkijoje. Šių tyrimų tikslas buvo ištirti kokį poveikį kūnui daro ROOL Shaper naudojimas. Tyrimuose dalyvavo 97 asmenys, kurie masažavosi po 20 kartų. Apimčių atžvilgiu buvo pasiekti itin geri rezultatai: rankų viršutinės dalies apimtis sumažėjo apie 2 cm., liemens apimtis sumažėjo apie 4,5 cm., klubų apimtis sumažėjo apie 3 cm., šlaunų apimtis sumažėjo apie 3 cm. Šie skaičiai puikus limfodrenažinio masažo – ROLL Shaper veiksmingumo įrodymas, kurį galite pajusti savo kūnu atvykę į BodyLines LT – lieknėjimo studiją Klaipėdoje.

Limfodrenažinis masažas garantuos puikią savijautą

Limfodrenažinis masažas – ROLL Shaper padės jums jaustis puikiai ir atrodyti gražiai. Jaučiate, kad vis dažniau neturite energijos, o jūsų nuotaika dažniausiai bloga? Tuomet pasidarykite limfodrenažinį masažą, kuris akimirksniu išspręs šias bėdas. Taip pat limfodrenažinis masažas – ROLL Shaper greitina medžiagų apykaitą, atpalaiduoja ir mažina stresą, užtikrina tinkamą miego kokybę, mažina patinimus, šalina toksinus iš organizmo ir pagreitina kraujo cirkuliaciją. O gal jums nuolat šąla galūnės? Ir čia gali padėti limfodrenažinis masažas, kuris sumažins šį pojūtį.

Manote viskas? Tikrai ne. Limfodrenažinis masažas – ROLL Shaper ne tik pagerins jūsų savijautą, bet ir padailins kūno linijas. Šio masažo dėka jūsų oda taps švaresnė, bus sustiprintas raumenų tonusas, sumažintas riebalų kiekis ir, svarbiausia, naikinamas celiulitas. Netikite, kad atlikus vieną, paprastą procedūrą jūsų savijauta bei kūnas iš esmės pasikeis? Garantuojame, kad tai įvyks pasirinkus limfodrenažinį masažą – ROLL Shaper.

Limfodrenažinis masažas – ROLL Shaper – procedūros žingsniai

Limfodrenažinis masažas – ROLL Shaper tam, kad būtų pasiekti patys geriausi rezultatai turi būti atliktas teisingai žingsnis po žingsnio:

 • 1. Pėdos – tai pirmoji ir labai svarbi Roll masažo programa, nes kojų pėdose yra receptoriai, stimuliuojantys atitinkamų vidaus organų veiklą. Patogiai sėdint ant kėdutės, pėdos padedamos ant aparato masažo būgno ir pradedamos masažuoti. Poveikis: pagerinama audinių kraujotaka, pagreitinama medžiagų apykaita, suaktyvinama limfotaka, sumažinamas tirpimas kojose.
 • 2. Blauzdos – sėdint ant kėdutės ištiesiamos kojos ir masažuojamos blauzdos. Poveikis: atpalaiduojami blauzdų raumenys, pašalinamas sunkumas kojose.
 • 3. Šlaunys (išorinė dalis) – masažuojama kairės ir dešinės kojos šlaunies išorinė dalis. Koja pastatoma ant kėdutės ir priglaudžiama prie prietaiso būgno. Poveikis: suskaidomi riebaliniai audiniai, sustangrinami raumenys ir oda, gerokai sumažėja celiulitas.
 • 4. Šlaunys (vidinė dalis) – masažuojama šlaunų vidinė pusė. Poveikis: sustangrinama oda, sumažinamas odos nukarimas (nukritimas), celiulitas ir strijos, sustiprinami šlaunies raumenys.
 • 5. Šlaunys (priekinė dalis) – atliekama atsiklaupus arba stovint. Poveikis: sustiprinami šlaunies raumenys ir sumažinama šlaunies apimtis
 • 6. Šlaunys (užpakalinė dalis) – atliekama priglaudus užpakalinę šlaunų dalį prie prietaiso būgno. Poveikis: suskaidomi riebaliniai audiniai, išlyginama oda, sustanginami raumenys, suformuojama šlaunies forma. Atliekant reguliariai, intensyviai mažinamas celiulitas ir strijos.
 • 7. Sėdmenys – sėdmenimis atliekami judesiai į kairę ir į dešinę bei šiek tiek žemyn ir aukštyn. Poveikis: sustangrinami sėdmens raumenys, suskaidomi riebaliniai audiniai, išlyginama oda, sumažinamas celiulitas ir strijos. Atliekant reguliariai, sustiprėja sėdmenų raumenys.
 • 8. Liemens šonai – atliekama atsiklaupus ant grindų, priglaudus liemens šoną prie prietaiso būgno. Atliekamas abiejų liemens šonų masažas. Poveikis: sustiprinami raumenys, pašalinamos poodinės riebalų sankaupos, suskaidomi riebaliniai audiniai, gerokai sumažinama liemens apimtis, suformuojama talija.
 • 9. Pilvas – atliekama atsiklaupus ant grindų ir priglaudus pilvą prie prietaiso būgno. Poveikis: sustiprinami raumenys, pašalinamos poodinės riebalų sankaupos, suskaidomi riebaliniai audiniai, ženkliai sumažinama liemens apimtis ir strijos, pagreitinama medžiagų apykaita. Atliekant reguliariai, suformuojamas gražus pilvo presas.
 • 10. Nugara – atliekama atsisėdus ant žemės ir priglaudus nugarą prie prietaiso būgno. Tai labai atpalaiduojantis ir malonus masažas. Poveikis: atpalaiduojami įtempti nugaros raumenys, pašalinamas nugaros skausmas, pagerinama audinių kraujotaka, pagreitinama medžiagų apykaita, suaktyvinama limfotaka.
 • 11. Rankos ir plaštakos – atliekama atsisėdus ant žemės ir padėjus ranką ir plaštaką ant prietaiso būgno. Tai paskutinė ir labai svarbi masažo programa, nes plaštakoje (kaip ir kojų pėdose) yra receptoriai, stimuliuojantys atitinkamų vidaus organų veiklą. Poveikis: sustiprinami rankų raumenys, sustangrinama oda, sumažinamas odos nukarimas ir rankos apimtis, stimuliuojami plaštakos receptoriai, pagerinama audinių kraujotaka, pagreitinama medžiagų apykaita.

Kuo ypatingas Roll Shape Touch aparatas?

Roll Shape Touch – patentuotas ir sertifikuotas aparatas skirtas viso kūno rutuliniam masažui. Šio aparato dėka limfodrenažinis masažas – ROLL Shaper atliekamas itin profesionaliai ir garantuoja pačius geriausius rezultatus, matomus jau po pirmos procedūros.

Kaip pasiruošti limfodrenažiniam masažui – ROLL Shaper?

Rekomenduojama iki ir po procedūros 1 val. nevalgyti. Prieš procedūrą ir procedūros metu būtina gerti daug skysčių. Reikalinga apranga: plonos kelnės (tamprės), marškinėliai (be užtrauktukų, sagų ir kitų aksesuarų) bei švarios kojinaitės.

Ar limfodrenažinis masažas skausminga procedūra?

Ne, šis masažas visiškai neskausmingas. Anaiptol, gali atpalaiduoti kūną, nuraminti nervų sistemą.

Kam rekomenduojamas limfodrenažinis masažas – ROLL Shaper?

Be išimčių visiems, kas nori džiaugtis pagerėjusia savijauta, pagražėjusia oda bei padailėjusiomis kūno linijomis.

Kas teikia profesionalias limfodrenažinio masažo – ROLL Shaper pasalaugas?

BodyLines LT – lieknėjimo studijoje Klaipėdoje limfodrenažinis masažas – ROLL Shaper jums bus atliktas patikimų, sertifikuotų bei profesionalių specialistų. Garantuojame, nusivilti tikrai neteks, o rezultatai kaip reikiant pradžiugins.

Masažo kaina?

BodyLines LT – lieknėjimo studijoje Klaipėdoje limfodrenažinio masažo – ROLL Shaper kaina prasideda nuo 30 eurų.

rollshape geras

Kaina

Nuo € 30

service 7

Mūsų Adresas

Kuosų 16-93, Kaipėda

service 9

Telefono nr.

+370 600 00016

service 8

El. paštas

info@bodylines.lt

REZERVUOKITE

Savo Apsilankymą