LPG masažas kūnui - Endermologie

Endermologinis LPG masažas – pirmoji celiulitą ir kūno apimtis mažinanti medicininė, neintervencinė priemonė, kuriai FDA (JAV maisto ir vaistų administracija) suteikė savo sertifikatą. Šis LPG masažas, skirtas kūnui, išsiskiria savo efektyvumu bei natūraliu veikimu.

Endermologinis LPG masažas – tobulam kūnui

Endermologinis LPG masažas garantuotai pakeis jūsų odos būklę – oda taps stangresnė, glotnesnė, lygesnė, elastingesnė bei atrodys sveikesnė.

Garantuojame, kad pasirinkę šį LPG masažą negalėsite atsidžiaugti jaunatviškai atrodančia oda, numestais nereikalingais kilogramais bei pagerėjusia savijauta. Juk, kas gali suteikti daugiau pasitikėjimo savimi nei išpuoselėtas kūnas? O tuo puikiai pasirūpins BodyLines LT – lieknėjimo studijos Klaipėdoje specialistai, kurie jums LPG masažą atliks itin atsakingai, kruopščiai ir, žinoma, profesionaliai.

Be to, svarbu paminėti, kad endermologinio LPG masažo efektyvumas įrodytas moksliškai: vos per 12 sesijų iki 5.2 cm sumažėjusi juosmens apimtis, 67% mažiau celiulito. Stulbinantys rezultatai, tiesa? Bet geriausia, kad tokiais rezultatais gali džiaugtis kiekvienas pasirinkęs šią LPG procedūrą.

Endermologinis LPG masažas moderniu LPG aparatu

Endermologinis LPG masažas BodyLines LT – lieknėjimo studijoje Klaipėdoje atliekamas pažangiausiu LPG M6 Alliance aparatu. Tai, kad LPG masažas jums bus atliktas moderniausiu
LPG aparatu – labai svarbu. Šiuo metu Lietuvos rinkoje yra ir kitų modelių LPG aparatų, tačiau jie nėra tokie efektyvūs ir juos naudojant nebus pasiekti patys geriausi ir labiausiai jūsų poreikius patenkinantys rezultatai. Naudojant LPG M6 Alliance aparatą masažas atliekamas daug intensyviau ir efektyviau, o tam, kad išvystumėte jus tenkinančius rezultatus reikia kur kas mažiau procedūrų.

LPG masažas skirtas ir vyrams, ir moterims

LPG masažas yra itin veiksmingas ir vartojamas ne tik kosmetologijoje, bet ir medicinoje ar sporte. Tačiau būtent kosmetologijoje ši LPG procedūra tapo itin populiari ir mėgiama dėl geriausių pasiekiamų rezultatų. Svarbu pažymėti, kad LPG masažas populiarus tiek tarp moterų, tiek tarp vyrų, kurie puoselėja savo kūno linijas bei rūpinasi odos būkle.

Šiuo metu endermologinio LPG masažo paklausa Lietuvoje sparčiai auga. O tai įrodo, kad tai vienas veiksmingiausių metodų antsvoriui, suglebusiai odai bei varginančiam celiulitui naikinti ir taip pat bendram organizmo tonusui palaikyti.

Kaip veikia endermologinis LPG masažas?

Atsakymas labai paprastas: naudojant endermologinį LPG masažą paskatinama medžiagų apykaita, suaktyvinamos miegančios riebalinės ląstelės, ko pasekoje, pradeda vykti riebalų deginimo procesas. Tokiu būdu atsikratoma celiulito, mažėja viršsvoris, formuojamos dailios kūno linijos, suminkštėja randai bei pagerėja odos tonusas.

Kuo ypatingas LPG M6 Alliance aparatas?

Naujasis „Alliance Skin Identity“ jutiklis leidžia pritaikyti stimuliaciją skirtingiems odos tipams, nuo šiol jutiklį sudaro volelis ir lopetėlė vietoje dviejų volelių, dėl šios naujos technologijos LPG masažas atliekamas daug intensyviau ir efektyviau. Tad to pasekoje, rezultatai yra žymiai geresni ir juos išvysite žymiai anksčiau: greičiau atsikratoma celiulito, sumažinamos kūno apimtys, pakoreguojamas viršsvoris.

Kaip atliekamas endermologinis LPG masažas?

Pirmiausia atvykus į procedūrą jums bus duotas individualus kostiumas, pagamintas iš elastingo audinio, kuris užtikrins visiškai neskausmingą endermologinio LPG masažo procedūrą, higieną ir gerą LPG aparato slydimą jūsų kūnu. Atliekant šią LPG procedūrą su moderniausiu LPG M6 Alliance aparatu jūsų giluminiai odos sluoksniai bus švelniai bei veiksmingai išmasažuoti, suaktyvinta kraujotaka ir tai palengvins toksinų šalinimą.

Ar ši LPG procedūra skausminga?

Galime jus nuraminti ir atsakyti, kad endermologinio LPG masažo metu nejausite visiškai jokio skausmo ar diskomforto. Dėka specialaus kostiumo, kurį dėvėsite procedūros metu, jausitės itin komfortiškai.

Kam rekomenduojamas endermologinis LPG masažas?

Jau buvo minėta, kad LPG endermologinis masažas lygiai tiek pat naudingas ir vyrams, ir moterims. Ši LPG procedūra padės visiems, kad nori patobulinti kūno linijas, sumažinti apimtis, atsikratyti celiulito bei viršsvorio, ar tiesiog pasirūpinti estetiškai atrodančia oda. Be to, endermologinis LPG masažas naudingas ir dirbantiems intensyvų protinį darbą, patiriantiems daug streso, turintiems nemigos problemų, ar po intensyvaus fizinio krūvio.

Kas teikia profesionalias endermologinio LPG masažo paslaugas?

BodyLines LT – lieknėjimo studijoje Klaipėdoje endermologinis LPG masažas jums bus atliktas itin profesionaliai. Garantuojame, kad negalėsite atsidžiaugti rezultatais.

Šios LPG procedūros trukmė?

40–50 min.

Procedūros kaina?

BodyLines LT – lieknėjimo studijoje Klaipėdoje už vieną endermologinio LPG masažo procedūrą sumokėsite 35 eurus, o 10 kartų kursas jums kainuos 300 eurų.

intro

Kaina

Procedūros kaina 35 Eur. (trukmė 40-50 min), 10 kartų kursas - 300 Eur.

service 7

Mūsų Adresas

Kuosų 16-93, Kaipėda

service 9

Telefono nr.

+370 600 00016

service 8

El. paštas

info@bodylines.lt

REZERVUOKITE

Savo Apsilankymą