LPG masažas veidui - Ergolift

LPG masažas – švytinčiai veido odai

LPG masažas–Ergolift veido procedūra, atliekama naudojant pažangiausią LPG M6 Alliance aparatą bei profesionalią LPG kosmetiką. Ši veido procedūra – geriausias sprendimas trokštantiems jaunatviškos, spindinčios bei stangrios veido odos. Kas gali būti geriau nei žiūrint į veidrodį gėrėtis lygia, skaisčia, jokių nuovargio žymių neturinčia veido oda? Tad BodyLines LT – lieknėjimo studijos Klaipėdoje specialistai pasiruošę jums suteikti šią laimę – Ergolift veido procedūros dėka džiaugsitės nepriekaištingai atrodančiu veidu ir jausitės puikiai.

Veido procedūra moderniu LPG aparatu ir kokybiška kosmetika

Veido procedūra, kuri atliekama naudojant modernų, pasaulyje pripažintą LPG M6 Alliance aparatą bei profesionalią LPG kosmetiką, yra neįkainojama dovana jūsų veido odai. LPG masažas– Ergolift veido procedūra – endermologijos principu veikiantis veido masažas. Šis LPG masažas veidui garantuos pačius geriausius ir jūsų lūkesčius pranoksiančius rezultatus – džiaugsitės stangresne oda, atgaivinsite pavargusią, papilkėjusią veido odą, jūsų veidas švytės, be to, tai puiki raukšlių prevencija. Taip pat svarbu pažymėti, kad moksliniai tyrimai įrodė, kad atliekant Ergolift veido procedūrą su LPG M6 Alliance aparatu net 80 % suaktyvinama natūrali hialurono rūgšties ir elastino sintezė. Faktai kalba patys už save, ar ne?

LPG masažas tinkantis tiek moterų, tiek vyrų veidui

LPG masažas – Ergolift veido procedūra itin veiksminga ir pamėgta tiek moterų, tiek vyrų tarpe. Ši veido procedūra sparčiai populiarėja dėl pasiekiamų geriausių bei akivaizdžiai matomų rezultatų. Svarbu pažymėti, kad Ergolift veido procedūrą renkasi ne vien tie, kurie nori džiaugtis nepriekaištinga veido oda. Ši procedūra taip pat yra puikiai pritaikyta prie specialių poreikių reikalaujančios odos: sumažina paburkimą ir tamsias vietas po akimis, mažina šypsenos raukšles bei antakių suraukimo liniją, padidina tvirtumą aplink veidą ir sumažina dvigubą smakrą. Skamba neįtikėtinai? Patikėkite, nes LPG masažas– Ergolift veido procedūra gali tapti net puikia alternatyva plastinei veido chirurgijai.

Kaip atliekama Ergolift veido procedūra?

LPG masažas– Ergolift veido procedūra atliekama naudojant pažangų LPG M6 Alliance aparatą bei profesionalią LPG kosmetiką. Profesionaliai specialisto atliekami judesiai su specialia aparato galvute iš karto suaktyvina ląstelių atsinaujinimo, odos mikrocirkuliacijos ir natūralius odos atsinaujinimo procesus. To pasekoje, oda atgauna stangrumą, švytėjimą bei jaunatvišką išvaizdą. LPG M6 Alliance aparatas išjudina gilius odos sluoksnius, taip natūraliai suaktyvindama hialurono rūgšties ir elastino sintezę. Ergolift veido procedūra atliekama ne tik su moderniu LPG aparatu, bet ir naudojant profesionalią LPG kosmetiką. Ši kokybiška kosmetika idealiai tinka veido priežiūrai, siekiant nepriekaištingos veido odos būklės.

Ar ši veido procedūra skausminga?

Galime jums garantuoti, kad Ergolift veido procedūra yra visiškai neskausminga, anaiptol, net sukelia malonaus komforto pojūtį. Be to, ši veido procedūra yra ir visiškai saugi bei neturi jokio šalutinio poveikio.

Kam rekomenduojama Ergolift veido procedūra?

LPG masažas– Ergolift veido procedūra rekomenduojama tiek moterims, tiek vyrams, norintiems džiaugtis gražia, stangria, išpuoselėta bei sveikai atrodančia oda. Kadangi ši veido procedūra – puiki raukšlių prevencija, tad jos efektyvumu bei veiksmingumu gali įsitikinti moterys ir vyrai, susiduriantys su senėjimo procesais.

Kiek reikia veido procedūrų, kad rezultatai taptų matomais?

Galime jus pradžiuginti, kad jau po pirmos Ergolift veido procedūros pastebėsite rezultatus – oda taps stangresnė, lygesnė, veidas atrodys atjaunėjęs bei pailsėjęs. Žinoma, geriausiems rezultatams pasiekti rekomenduojamas 10 kartų kursas. Pabaigę šį Ergolift veido procedūrų kursą, nesiliausite šypsotis žvelgdami į veidrodį.

Kas teikia profesionalias LPG masažo– Ergolift veido procedūros paslaugas?

BodyLines LT – lieknėjimo studijoje Klaipėdoje Ergolift veido procedūrą atliks LPG sertifikuota meistrė. Patikėkite, pateksite į tikrai geras rankas.

Šios LPG veido procedūros kaina?

BodyLines LT – lieknėjimo studijoje Klaipėdoje už vieną Ergolift veido procedūrą sumokėsite 30 eurų, o 10 kartų kursas jums kainuos 250 eurų. Ši kaina – verta rezultatų.

veidui bg

Kaina

Procedūros kaina - 30 Eur. 10 kartų kursas - 250 Eur.

service 7

Mūsų Adresas

Kuosų 16-93, Kaipėda

service 9

Telefono nr.

+370 600 00016

service 8

El. paštas

info@bodylines.lt

REZERVUOKITE

Savo Apsilankymą